Reklama

Poprawiny rajdu. Wyruszą spacerkiem po zdrowie

Pot na skroniach, odciski i dobra zabawa – tak zapowiadał się I Rajd Pieszy pod hasłem „Spacerkiem po zdrowie”, organizowany przez Stowarzyszenie HDK „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju. Niestety 1 lipca pogoda nie dopisała. Rajd się odbył, ale ze względu na fatalne wówczas warunki atmosferyczne pomysłodawcy postanowili zorganizować... poprawiny.

Na szlaki Roztocza Południowego organizatorzy zapraszają raz jeszcze w najbliższą niedzielę, 16 lipca. – Śmiałkom, którzy 1 lipca, pomimo ulewnego deszczu, przeszli trasę do Brusna gratulujemy wytrwałości i dziękujemy za obecność. Wieczorem, z pomocą wójta gminy Horyniec-Zdrój, wręczyliśmy odznaczenia HDK krwiodawcom, którzy oddają regularnie krew. Tym razem zapraszamy na huczne poprawiny – zachęca do udziału w niedzielnym wydarzeniu prezes SHDK „Ratownik” Janusz Rawski.

Zapisy do udziału w poprawinach będą prowadzone w dniu rajdu – 16 lipca, od godziny 14.30 w Parku Zdrojowym. Uczestnicy wyruszą na szlak o g. 15.00. Wpisowe wynosi 30 zł. Organizatorzy gwarantują: koszulki, medale, wodę na trasę, trochę potu, może nawet deszcz (choć mają nadzieję, że tym razem nie zaskoczy maszerujących) i dobrą zabawę przy ognisku (przy remizie) na zakończenie.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama