Pot na skroniach, odciski i dobra zabawa – tak zapowiadał się I Rajd Pieszy pod hasłem „Spacerkiem po zdrowie”, organizowany przez Stowarzyszenie HDK „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju. Niestety 1 lipca pogoda nie dopisała. Rajd się odbył, ale ze względu na fatalne wówczas warunki atmosferyczne pomysłodawcy postanowili zorganizować... poprawiny.
Na szlaki Roztocza Południowego organizatorzy zapraszają raz jeszcze w najbliższą niedzielę, 16 lipca. – Śmiałkom, którzy 1 lipca, pomimo ulewnego deszczu, przeszli trasę do Brusna gratulujemy wytrwałości i dziękujemy za obecność. Wieczorem, z pomocą wójta gminy Horyniec-Zdrój, wręczyliśmy odznaczenia HDK krwiodawcom, którzy oddają regularnie krew. Tym razem zapraszamy na huczne poprawiny – zachęca do udziału w niedzielnym wydarzeniu prezes SHDK „Ratownik” Janusz Rawski.
Zapisy do udziału w poprawinach będą prowadzone w dniu rajdu – 16 lipca, od godziny 14.30 w Parku Zdrojowym. Uczestnicy wyruszą na szlak o g. 15.00. Wpisowe wynosi 30 zł. Organizatorzy gwarantują: koszulki, medale, wodę na trasę, trochę potu, może nawet deszcz (choć mają nadzieję, że tym razem nie zaskoczy maszerujących) i dobrą zabawę przy ognisku (przy remizie) na zakończenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze