Reklama

Porażka siatkarek San-Pajdy Jarosław. Na własne życzenie...

Sport bywa nieprzewidywalny i nieco niesprawiedliwy. Czasami karze zespół lepszy, który jednak nie potrafi wykorzystać swoich szans. Tak było w domowym spotkaniu I-ligowych siatkarek San-Pajdy Jarosław z ekipą LOS Nowy Dwór Mazowiecki.

To był dobry, emocjonujący pojedynek. Stojący na wysokim poziomie, z wieloma zwrotami sytuacji i niewykorzystaną szansą jarosławianek na zdobycie kompletu punktów. Zamiast tego team Piota Pajdy musiał się zadowolić jednym.

Set otwarcia należał do przyjezdnych, w dwóch kolejnych trwała zażarta walka o każdy punkt. Finalnie oba na swoją korzyść rozstrzygnęły gospodynie. W czwartej partii znacznie lepsze wrażenie – ale do pewnego momentu – sprawiał San-Pajda. W pewnym momencie miejscowe wygrywały 20:15 i były już niemal w ogródku, już niemal witały się z gąską. Niestety, chwila nieuwagi i sytuacja diametralnie się zmieniła. Przyjezdne dogoniły jarosławianki i w arcynerwowej końcówce doprowadziły do tie-breaku. Ten znakomicie zaczęły  jarosławianki, bo od prowadzenia 4:1. Jednak w miarę upływu czasu zespół z Mazowsza odzyskiwał wiarę w możliwość wywiezienia z Jarosławia dwóch punktów. Decydująca akcja, szczęśliwie zakończona dla LOS-u, rozegrała się przy stanie 12:13. Gdyby gospodynie doprowadziły do równowagi, być może to one cieszyłyby się z triumfu. Nie udało się i przegrały wygrany – wydawałoby się – pojedynek.

Reklama

 

W poniedziałek, 14 listopada br., o g. 17.30 w jarosławskiej hali MOSiR przy ul. Sikorskiego rozegrany zostanie mecz 1/8 Tauron Pucharu Polski. Rywalem San-Pajdy będzie superligowy Energa MKS Kalisz. Zapraszamy!

 

San-Pajda Jarosław – LOS Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (20:25, 25:23, 25:22, 23:25, 13:15)


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości