14,4 litra oddanej krwi to kolejny efekt działań krwiodawców z horynieckiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”. Tym razem walczyli o sukces dla zmagającego się z białaczką Staszka.
Kolejna, niedzielna zbiórka krwi zorganizowana przez ekipę „Ratownika” miała wesprzeć Staszka Sikorę, który aktualnie leczy się w Szpitalu Klinicznym w Łodzi. Zamierzony cel udało się osiągnąć. Swój akces zgłosiło 34 chętnych, a krew ostatecznie oddały 32 osoby. Tym razem krwiodawcy zanotowali wynik 14,4 litra. A kolejna akcja już 8 grudnia br.
– Serdecznie dziękujemy wszystkim oddającym krew i odpowiadającym na nasze apele i już teraz zapraszamy na grudniową zbiórkę – zachęca Janusz Rawski ze Stowarzyszenia HDK „Ratownik”. – Jeśli ktoś chciałby jeszcze oddać krew dla Staszka, wystarczy, by przed donacją podał jego dane – dodaje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze