Reklama

Poruszyli serca dla Staszka

14,4 litra oddanej krwi to kolejny efekt działań krwiodawców z horynieckiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”. Tym razem walczyli o sukces dla zmagającego się z białaczką Staszka.

Kolejna, niedzielna zbiórka krwi zorganizowana przez ekipę „Ratownika” miała wesprzeć Staszka Sikorę, który aktualnie leczy się w Szpitalu Klinicznym w Łodzi. Zamierzony cel udało się osiągnąć. Swój akces zgłosiło 34 chętnych, a krew ostatecznie oddały 32 osoby. Tym razem krwiodawcy zanotowali wynik 14,4 litra. A kolejna akcja już 8 grudnia br.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim oddającym krew i odpowiadającym na nasze apele i już teraz zapraszamy na grudniową zbiórkę – zachęca Janusz Rawski ze Stowarzyszenia HDK „Ratownik”. – Jeśli ktoś chciałby jeszcze oddać krew dla Staszka, wystarczy, by przed donacją podał jego dane – dodaje.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama