Reklama

Posadzili 27 drzewek [ZDJĘCIA]

29/03/2017 13:18

Z inicjatywy przeworskiego koła Stowarzyszenia Młodych Demokratów 21 marca w mieście odbyła się akcja „Cała Polska Sadzi Drzewa”.

Data nie była przypadkowa, 21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale także Międzynarodowy Dzień Lasów. Demokraci, dyrektor Muzeum w Przeworsku Tomasz Syk oraz przewodniczący PO Regionu Podkarpackiego Krzysztof Kłak posadzili w przeworskim parku 27 drzewek. Wśród nich dęby lipy, wiązy i klony.

– To promocja naszej przyrody w pierwszy dzień wiosny, a zarazem protest przeciw dzikiemu wycinaniu[paywall] setek tysięcy drzew z powodu skandalicznej ustawy przyjętej przez obecną władzę – skomentował Krzysztof Kłak.
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2017-03-29 19:34:16

    SADZISZ DRZEWO? OSKARŻĄ CIĘ O PROTEST ANTYRZĄDOWY! - FAKT.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mielniczek - niezalogowany 2017-03-29 20:57:30

    Winniśmy sadzić drzewa, lecz zanim to zrobimy musimy wiedzieć jakie gatunki sadzić i wybrać odpowiednie dla nich miejsce. To nie podlega dyskusji. Mam jednak wątpliwości co do samej akcji która, jak wynika z artykułu odbyła się 21 marca pod szyldem "Międzynarodowy Dzień Lasów".  Jeżeli inicjatorzy akcji uważają park za las, to wypada mi gratulować im wyobraźni. Ponadto, jeżeli udział kilku osób dorosłych i dwójki dzieci w sadzeniu drzew jest akcją, jak wynika z załączonej fotografii, jestem w stanie zrozumieć, gdy taki news pojawia się na blogu na nie na stronie poważnej lokalnej gazety.  A może z tą powagą przesadziłem, więc przepraszam.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zoska - niezalogowany 2017-03-30 10:27:11

    to jest robione pod publiczkę

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama