Poseł Mieczysław Kasprzak (PSL) zwrócił się z apelem do premiera o pomoc dla przemyskiego stoku. Choć nie może on funkcjonować, nie kwalifikuje się do rządowej pomocy, ponieważ nie leży w gminie górskiej.
Lider podkarpackich ludowców przypomniał, że[paywall] obchodzący 15-lecie działalności stok zatrudnia 70 osób, a w tym sezonie mógł funkcjonować tylko przez tydzień. Przez te kilka dni skorzystano z niego ponad 31 tysięcy razy.
Poseł zaapelował do premiera o objęcie Przemyśla rządową pomocą dla gmin górskich, jak również o to, by „przy podejmowaniu decyzji w tej sprawie została zastosowana zasada solidarności wobec wszystkich samorządów posiadających infrastrukturę narciarską”.
Jednocześnie M. Kasprzak zaapelował o jak najszybsze zniesienie ograniczeń dotyczących branż związanych z turystyką oraz udzielenie im wsparcia finansowego ze strony rządu.
Z podobnym apelem wcześniej zwrócili się do premiera również przemyscy radni.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i po co wam to wszystko było potrzebne, tumany j....e ?!?
zwal sobie gruchę,zejdzie ci ciśnienie, chyba udhttps://ogloszenia.zycie.pl/ogloszenie/21587,pani-pozna-panaerza na głowę
fajnie POSIR wyszedł z obostrzeń , pospisując oświadczenie,że w razie zakazenie na obiekcie nie ponosi odpowiedzialności. Wiecj jazda na całego.
Nie za późno premier już otwiera od 12 lutego teraz obiecuje 770 miliardow z UE na wszystko w spocie ogłoszeniowym TVPis wiec proście a będzie wam dane a jeszcze tak nie dawno wetował budżet
asia a można sobie zwalić na twoją lice?
To nie interwencja to żebranie a żebraków kopie się w cztery litery...
Tak.770 mld z UE.Ale teraz moze byc problem.Czy nie mozna bylo poczekac jeszcze tydzen i. dostac kase?Oby Wam nie bylo szkoda.I proszenie teraz moze nic nie dac.Takie ruchy moga byc nieodwracalne.Ech
Ech,czy nie rozumiesz ze to była decyzja polityczna mająca zapobiec masowym protestom przedsiębiorców, zbiorowemu nieposłuszeństwu z którym władza nie wiedziałaby co robić? Niedługo liczba zachorowań wystrzeli do kilkadziesiąt tysięcy na dobę ,ludzie się przestraszą a władza powie: a nie mówiliśmy?
A kibel na stoku już wyremontowany ? ha?
No i po co wam to wszystko było potrzebne, tumany j....e ?!?
zwal sobie gruchę,zejdzie ci ciśnienie, chyba udhttps://ogloszenia.zycie.pl/ogloszenie/21587,pani-pozna-panaerza na głowę
fajnie POSIR wyszedł z obostrzeń , pospisując oświadczenie,że w razie zakazenie na obiekcie nie ponosi odpowiedzialności. Wiecj jazda na całego.