Reklama

Poseł Kasprzak interweniuje w sprawie stoku

05/02/2021 17:48

Poseł Mieczysław Kasprzak (PSL) zwrócił się z apelem do premiera o pomoc dla przemyskiego stoku. Choć nie może on funkcjonować, nie kwalifikuje się do rządowej pomocy, ponieważ nie leży w gminie górskiej.

Lider podkarpackich ludowców przypomniał, że[paywall] obchodzący 15-lecie działalności stok zatrudnia 70 osób, a w tym sezonie mógł funkcjonować tylko przez tydzień. Przez te kilka dni skorzystano z niego ponad 31 tysięcy razy.

Poseł zaapelował do premiera o objęcie Przemyśla rządową pomocą dla gmin górskich, jak również o to, by „przy podejmowaniu decyzji w tej sprawie została zastosowana zasada solidarności wobec wszystkich samorządów posiadających infrastrukturę narciarską”.

Jednocześnie M. Kasprzak zaapelował o jak najszybsze zniesienie ograniczeń dotyczących branż związanych z turystyką oraz udzielenie im wsparcia finansowego ze strony rządu.

Reklama

Z podobnym apelem wcześniej zwrócili się do premiera również przemyscy radni. 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2021-02-05 21:24:24

    No i po co wam to wszystko było potrzebne, tumany j....e ?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asia - niezalogowany 2021-02-05 21:59:05

    zwal sobie gruchę,zejdzie ci ciśnienie, chyba udhttps://ogloszenia.zycie.pl/ogloszenie/21587,pani-pozna-panaerza na głowę   

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dd - niezalogowany 2021-02-05 22:51:32

    fajnie POSIR wyszedł  z obostrzeń  , pospisując oświadczenie,że w razie zakazenie na obiekcie nie ponosi odpowiedzialności. Wiecj jazda na całego.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama