Reklama

Posłowie rozmawiają o infrastrukturze na granicy

23/11/2016 12:05

W Krasiczynie odbywa się wyjazdowe posiedzenie sejmowej komisji infrastruktury.

W programie: informacja na temat możliwości przywrócenia komunikacji kolejowej na trasie Przemyśl – Lwów, informacja na temat perspektyw poprawy infrastruktury drogowej po otwarciu planowanego przejścia granicznego Malhowice – Niżankowice, informacja na temat perspektyw rozwoju infrastruktury drogowej i kolejowej na pograniczu ukraińsko – polskim w kontekście rozbudowy VIA Carpatia.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama