Reklama

Poszukiwany listem gończym zatrzymany podczas interwencji

13/05/2015 18:18

Wczoraj (12.05) policjanci z Przemyśla pracowali przy sprawie nieporozumienia mieszkańca województwa podlaskiego z jego przemyskim pracodawcą. Podczas interwencji okazało się, że zgłaszający jest poszukiwany listem gończym.

We wtorek do Komendy Miejskiej w Przemyślu zgłosił się 22-letni mieszkaniec województwa podlaskiego, informując o problemie ze swoim pracodawcą. Jak się okazało, mężczyzna przyjechał do Przemyśla z transportem i między nim a zatrudniającym go przedsiębiorącą doszło do nieporozumienia.

Funkcjonariusze skontaktowali się z pracodawcą i po chwili sprawa została wyjaśniona. Podczas wykonywania czynności służbowych wyszło jednak  na jaw, że 22-latek jest poszukiwany listem gończym.

Mężczyzna został zatrzymany. Po załatwieniu przez niego formalności związanych z opłatą grzywny został zwolniony.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości