Wczoraj (12.05) policjanci z Przemyśla pracowali przy sprawie nieporozumienia mieszkańca województwa podlaskiego z jego przemyskim pracodawcą. Podczas interwencji okazało się, że zgłaszający jest poszukiwany listem gończym.
We wtorek do Komendy Miejskiej w Przemyślu zgłosił się 22-letni mieszkaniec województwa podlaskiego, informując o problemie ze swoim pracodawcą. Jak się okazało, mężczyzna przyjechał do Przemyśla z transportem i między nim a zatrudniającym go przedsiębiorącą doszło do nieporozumienia.
Funkcjonariusze skontaktowali się z pracodawcą i po chwili sprawa została wyjaśniona. Podczas wykonywania czynności służbowych wyszło jednak na jaw, że 22-latek jest poszukiwany listem gończym.
Mężczyzna został zatrzymany. Po załatwieniu przez niego formalności związanych z opłatą grzywny został zwolniony.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze