Na terenie powiatu lubaczowskiego rozpoczęły się badania sejsmiczne, których celem jest poszukiwanie i rozpoznanie struktur geologicznych związanych z występowaniem węglowodorów.
Obejmą również teren miasta Lubaczowa. Geofizyka Toruń prowadzi obecnie prace przygotowawcze, w tym rozmieszczanie czujników drgań, tzw. geofonów. Później w teren wyjadą specjalne maszyny samobieżne – wibratory sejsmiczne.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze