Poszkodowany trafił do szpitala.
Do wypadku doszło przed godz. 15 na ul. Kopernika, w pobliżu Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I madry kierowca fotelik z przodu. Brawo dla kierowcy. Prosimy o wiecej takich rozsądnych rodziców dbających o swoje pociechy
Prosimy o więcej takich "rozsądnych" komentarzy na temat ;-)
A o wypadku w Birczy z udziałem radiowozu policji, to cisza?
I madry kierowca fotelik z przodu. Brawo dla kierowcy. Prosimy o wiecej takich rozsądnych rodziców dbających o swoje pociechy
Prosimy o więcej takich "rozsądnych" komentarzy na temat ;-)
<pilot F16>popieram :-)