Reklama

Powstała kolejna studnia na Madagaskarze

29/11/2015 15:00

Zaangażowanie Grupy Charytatywnej działającej przy parafii p.w. Ducha Świętego w Przeworsku doprowadziło do powstania trzeciej studni w Afryce. Już teraz trwa zbiórka makulatury na budowę kolejnej.

Projekt budowy studni na Madagaskarze przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Między innymi dzięki Państwa inicjatywie udało nam się zebrać więcej pieniędzy, niż pierwotnie zakładaliśmy. Dzięki temu zbudowanych zostanie więcej studni, które dodatkowo wyposażymy w lepsze, nowocześniejsze elementy. To ogromny sukces i nieoceniona pomoc dla ludności Madagaskaru. Właśnie dzięki czystej wodzie mieszkańcy zyskają niezbędny fundament dla poprawy swojego losu. Jestem wzruszony tym, że razem udało nam się osiągnąć tak wiele” – tak w piśmie przesłanym do przeworskiej Grupy Charytatywnej dziękował prezes Polskiej Fundacji dla Afryki Wojciech Zięba. 

Obecnie członkowie grupy wraz z koordynatorem akcji i radnym Ryszardem Łuczykiem zbierają makulaturę na czwartą już studnię, tym razem w Zambii, która będzie nosiła imię kardynała Adama Kozłowieckiego.


fot.Polska Fundacja dla Afryki
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama