Budowa wielorodzinnego budynku mieszkalnego na ul. Wróblewskiego to jedna z ciekawszych inwestycji wpisanych w tegoroczny budżet Jarosławia. Realizacja przedsięwzięcia weszła w kulminacyjną fazę – podpisano umowę z wykonawcą, który budynek powinien wznieść do listopada 2021 r.
Rozstrzygnięto przetarg na budowę bloku komunalnego przy ul. Wróblewskiego. Spośród ofert 8 firm zakwalifikowanych do procedury za najkorzystniejszą uznano aplikację przeworskiej firmy Deserto, która zadeklarowała, że blok wybuduje za niespełna 3,3 mln zł. W pierwszej połowie[paywall] marca podpisano umowę na wykonawstwo, co w zasadzie przesądza realizację inwestycji, dofinansowanej kwotą 1,4 mln zł. z Funduszu Dopłat Banku Gospodarstwa Krajowego. Nowy blok komunalny powstanie jako dobudówka do już istniejącego budynku przy Wróblewskiego o podobnym przeznaczeniu. Łączna powierzchnia budynku to prawie 900 m kw. Powstanie w nim 15 nowych lokali – najmniejsze mieszkanie ma mieć 48,8 m kw., największe 49,8 m kw. Budynek będzie oczywiście wyposażony w kotłownię, komórki lokatorskie w piwnicy, przestrzenie wspólne, takie jak wózkownia czy schowek. Umowa wykonawstwa zakłada także aranżację przestrzeni wokół budynku, więc wykonanie m.in.: chodników, miejsc postojowych czy założenie trawników.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Super,ze komunalne,nie będzie więcej patologii z baraków i z suteren Poniatowskiego,co lansują się z kundlami za 500+.Moze wteszcie przy okazji normalny sklep ze świezym towarem i niezawyzonymi cenamibez pijackiej meliny
Czy to Pirożek ?
Super,ze komunalne,nie będzie więcej patologii z baraków i z suteren Poniatowskiego,co lansują się z kundlami za 500+.Moze wteszcie przy okazji normalny sklep ze świezym towarem i niezawyzonymi cenamibez pijackiej meliny