Reklama

Powstanie budynku straży pożarnej w Dubiecku coraz bliżej [WIZUALIZACJA]

Niebawem zostanie ogłoszony przetarg na budowę nowoczesnej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu. Strażnica powstanie w Dubiecku.


Tak będzie wyglądać nowoczesny obiekt dubieckiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu.

Nowa jednostka, jakże potrzebna w tamtym rejonie, zostanie wybudowana na działce przy ul. Przemyskiej, którą miasto przekazało strażakom za darmo.

Budynek będzie posiadał halę garażową na osiem pojazdów, przyczep i kontenerów, a także obowiązkowe magazyny, szatnie, pomieszczenia sanitarne, punkt alarmowy z zapleczem, świetlicę, kuchnię i salę konferencyjno-szkoleniową.

Obok powstanie plac do ćwiczeń, tor przeszkód i ściana ćwiczeń.

Reklama

Niebawem ogłoszony zostanie przetarg na budowę, tymczasem dostępne są już wizualizacje obiektu, które prezentujemy obok.

Pieniądze na ten cel pochodzić będą przede wszystkim z nowej tzw. ustawy modernizacyjnej służb mundurowych.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama