Niebawem zostanie ogłoszony przetarg na budowę nowoczesnej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu. Strażnica powstanie w Dubiecku.

Tak będzie wyglądać nowoczesny obiekt dubieckiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu.
Nowa jednostka, jakże potrzebna w tamtym rejonie, zostanie wybudowana na działce przy ul. Przemyskiej, którą miasto przekazało strażakom za darmo.
Budynek będzie posiadał halę garażową na osiem pojazdów, przyczep i kontenerów, a także obowiązkowe magazyny, szatnie, pomieszczenia sanitarne, punkt alarmowy z zapleczem, świetlicę, kuchnię i salę konferencyjno-szkoleniową.
Obok powstanie plac do ćwiczeń, tor przeszkód i ściana ćwiczeń.
Niebawem ogłoszony zostanie przetarg na budowę, tymczasem dostępne są już wizualizacje obiektu, które prezentujemy obok.
Pieniądze na ten cel pochodzić będą przede wszystkim z nowej tzw. ustawy modernizacyjnej służb mundurowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze