– Wybory, a przynajmniej ich pierwsza tura, za nami. Przyszedł czas na sprzątanie i usuwanie z miejskich ulic banerów wyborczych. Jednym idzie to sprawniej, innym mniej, ale jest jeden szczegół, na który warto zwrócić uwagę.
– Nie wystarczy bowiem jedynie zabrać czy zerwać baneru, trzeba też usunąć opaski zaciskowe, którymi były przymocowane. To także są śmieci i należy je usunąć i wyrzucić, a nie zostawić na barierkach albo porozrzucane dookoła miejsca, w którym wisiał baner. A taką sytuację można zauważyć w wielu miejscach miasta – komentuje mieszkaniec.
Zdjęcia nadesłane przez Czytelnika:


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze