Całkowicie spłonął samochód ciężarowy załadowany oponami. Do pożaru doszło na terenie jednej z przemyskich firm przy ul. Lwowskiej.
Jak nas poinformował mł. bryg. Grzegorz Latusek z przemysiej komendy straży pożarnej, samochód był własnoscią obywateli Ukrainy. Nikt nie został poszkodowany. Przyczyna pożaru na tę chwilę jest nieustalona.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zgliszcza. I nie chodzi mi o wrak spalonej ciężarówki, lecz o to co widać na drugim planie, w tle. Przemyski "biznes" upchnięty po ruderach nieremontowanych od czasu PRL-u, starych, obdartych halach po upadłych przedsiębiorstwach. I tak prawie wszędzie na Bakończycach.
Nie wiedziałem że "Sanwil" jest przy ulicy Lwowskiej.
Głosuj na PiS to będziesz żył w kraju dobrobytu???? Ci biznesmeni utrzymują ten kraj dobrobytu
Z choinki się urwałeś ? Zawsze był ....
Ale dno .... sam przydomek osoby mówi , za siebie . Nie rozumiem , co ma jak to opisane biznes do ciężarówki !!! Gdzie problem ?
Tr , przecież to jest tylko matematyka , a z nią się nie dyskutuje , oszołomie. Krótko . PO NIERZĄDZIŁO 8 LAT . A PiS LEDWIE NIECAŁE 4 . TO CHIOĆBYŚ SIĘ ZESRAŁ TO WYNIK WYCHODZI TAKI ,ŻE 2 - KROTNIE PO-SIARSTWO DŁUŻEJ BYŁO PRZY WŁADZY , WIĘC PONOSI DWUKROTNIE WIĘKSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ NIŻ PiS . TO JEST BARDZO PROSTE I JEŚLI POZBEDZIESZ SIE ZAJADŁEJ , TYPOWEJ DLA PLATFUSÓW CECHY , TO SZYBKO POWINIENEŚ ZROZUMIEĆ .
Nie rozumiesz, i nie zrozumiesz. Szkoda
Zgliszcza. I nie chodzi mi o wrak spalonej ciężarówki, lecz o to co widać na drugim planie, w tle. Przemyski "biznes" upchnięty po ruderach nieremontowanych od czasu PRL-u, starych, obdartych halach po upadłych przedsiębiorstwach. I tak prawie wszędzie na Bakończycach.
Nie wiedziałem że "Sanwil" jest przy ulicy Lwowskiej.
Głosuj na PiS to będziesz żył w kraju dobrobytu???? Ci biznesmeni utrzymują ten kraj dobrobytu