Reklama

Pożar w jarosławskiej komendzie policji [ZDJĘCIA]

Spokojnie to tylko ćwiczenia. 10 strażaków Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu uczestniczyło w akcji gaszenia pożaru w jednym z pomieszczeń Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

Strażacy zostali skierowani do rozpoznania miejsc, gdzie powstało zagrożenie pożarowe. Po dokładnym sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń biurowych i socjalnych, zlokalizowali miejsce pożaru w jednym z pomieszczeń socjalnych. Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu p.o. mł. insp. Mariusz Rabka zarządził natychmiastową ewakuację przebywających w budynku osób, zarówno interesantów, jak i funkcjonariuszy. Dokumenty i pojazdy służbowe trafiły do wyznaczonych punktów zapasowych.

Na całe szczęście, była to tylko akcja symulacyjna, tzw. programowe ćwiczenia ewakuacyjne na wypadek pożaru. Akcją ewakuacyjną kierował asp. szt. Leszek Pelc, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu. Obowiązek przeprowadzenia takich ćwiczeń wynika z przepisów bezpieczeństwa pożarowego.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości