Po raz trzeci Zarząd Osiedla nr „Salezjańskie” zaprosił wszystkich chętnych na piknik pod hasłem „Zakończenie lata”. Przez ponad trzy godziny trwała pyszna zabawa dla młodszych i starszych.
Impreza odbyła się na odnowionym kilka lat temu boisku sportowym między blokami 18 a 20 przy ul. Glazera. Dla wszystkich, którzy w tym czasie odwiedzili to osiedle, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnie i szczudlarz, były pokazy służb mundurowych, były animacje, konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych. Nie mogło oczywiście zabraknąć stoisk gastronomicznych. Wszystko to sprawiło, że piknik odwiedziło kilkaset osób.
Nasza redakcja była patronem medialnym tego przedsięwzięcia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze