30 wystawców – firmy prywatne i instytucje państwowe poszukujące nowej kadry, agencje rynku pracy i uczelnie – prezentowały aktywnie poszukującym zajęcia lub ścieżki zawodowej swoją ofertę.
Przeworskie Targi Pracy i Edukacji, jak każde inne, mają pomóc w spotkaniu i ułatwić komunikację osobom bezrobotnym i poszukującym pracy, uczniom i studentom z pracodawcami oraz przedstawicielami lokalnych instytucji. Jedni chętnie podejmą zatrudnienie bądź zdobędą nowe kompetencje, drudzy zyskują kontakt z osobami, które mogą spełnić ich kryteria zatrudnienia.
Targi umożliwiają także szkołom średnim i wyższym z regionu przedstawienie swojej oferty i kierunków kształcenie w sposób interesujący dla odwiedzających. W tegorocznej edycji imprezy udział wzięli także wicestarosta przeworski Janusz Owsiak oraz sekretarz powiatu Mariusz Pieniążek. Organizatorem targów, które honorowym patronatem objął starosta Zbigniew Kiszka, było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży – Młodzieżowe Centrum Kariery w Przeworski. Miejscem spotkania zaś Zespół Szkół Zawodowym im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze