Jak się okazuje, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jarosławiu pomaga ludziom nie tylko w sferze materialnej. Stara się również ułatwić dostęp do informacji i stworzyć możliwość skorzystania z porad specjalistów. Dyrekcja i pracownicy wspomnianej instytucji postanowili zorganizować w ostatnich dniach akcję „Tydzień z MOPS”.
– W czasie dni otwartych skorzystałam z pomocy prawnej, na początku miałam opory, w końcu opowiadam o swoich problemach obcym ludziom. Jednak jestem zadowolona, bo widzę, że mogę liczyć na dyskrecję i nikt nie traktuje mnie przedmiotowo. Zresztą te porady[paywall] są darmowe, a wiadomo, że w dzisiejszych czasach każdy grosz się liczy – komentuje mieszkanka Jarosławia, która skorzystała z oferty „Tygodnia z MOPS”.
Jest szansa, że akcja będzie ponawiana w następnych latach. Warto dodać, że 15 maja Miejski Ośrodek Pomocy Społeczne będzie świętował 25-lecie swojej działalności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze