Reklama

Pracownicy MOPS udzielali porad potrzebującym

15/05/2015 07:33

Jak się okazuje, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jarosławiu pomaga ludziom nie tylko w sferze materialnej. Stara się również ułatwić dostęp do informacji i stworzyć możliwość skorzystania z porad specjalistów. Dyrekcja i pracownicy wspomnianej instytucji postanowili zorganizować w ostatnich dniach akcję „Tydzień z MOPS”.

– W czasie dni otwartych skorzystałam z pomocy prawnej, na początku miałam opory, w końcu opowiadam o swoich problemach obcym ludziom. Jednak jestem zadowolona, bo widzę, że mogę liczyć na dyskrecję i nikt nie traktuje mnie przedmiotowo. Zresztą te porady[paywall] są darmowe, a wiadomo, że w dzisiejszych czasach każdy grosz się liczy – komentuje mieszkanka Jarosławia, która skorzystała z oferty „Tygodnia z MOPS”.

Jest szansa, że akcja będzie ponawiana w następnych latach. Warto dodać, że 15 maja Miejski Ośrodek Pomocy Społeczne będzie świętował 25-lecie swojej działalności. 


IP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości