Reklama

Prezydent Choma był „zarządcą naszej biedy”? [WIDEO cz. 2]

29/11/2018 18:15

Część II wywiadu! Przepytujemy dalej.

Czy prezydent Robert Choma:

▪ wygrał czy przegrał na froncie walki z nepotyzmem politycznym w instytucjach związanych z urzędem miejskim i spółkami miejskimi?

▪ podjąłby ponownie decyzję o budowie nartostrada, gdyby mógł cofnąć czas? Przemyślan na narty stać?

▪ poczuwa się do odpowiedzialności za kiepski stan służby zdrowia w Przemyślu?


I więcej...

✔ Jest świetnym politykiem i samorządowcem, ale czy Przemyśl stracił na tym, że zabrakło wiedzy menedżerskiej. Był „zarządcą naszej biedy”?

✔ Młodzi nie mają żadnej motywacji, by do Przemyśla wracać. Czym ich zachęcić?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Twój nick - niezalogowany 2018-11-29 19:27:41

    http://supernowosci24.pl/urzad-jak-sklep/Zaufanie przez kompetencje.... Błagam!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Twój nick - niezalogowany 2018-11-29 19:30:54

    http://supernowosci24.pl/urzad-jak-sklep/Zaufanie przez kompetencje... Błagam !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tońcio - niezalogowany 2018-11-29 19:39:08

    No proszę ...sam Paweł Kukiz   zapewniał byłego prezydenta Chomę , że zastępujący go prezydent Bakun ma świetną sytuację.  No faktycznie...2019-  19 milionów długu do spłaty,  2020- 33 miliony długów do spłaty, 2021 - 26 milionów długu do spłaty....Czyli co ,jest świetnie ..a 17 tysięcy wyborców tego nie widzi?  Odejść też trzeba umieć , Wystarczy podziękować mieszkańcom za współpracę , Następcy życzyć sukcesów...Jakoś nikt Pana ani w kampanii, ani obecnie nie atakuje.Wystawianie sobie samemu laurki......świadczy tylko o przeroście ambicji.....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama