Zainteresowani wykupem mieszkań komunalnych na własność z bonifikatą dochodzącą od 80 do nawet 95 procent zyskają więcej czasu na dopełnienie niezbędnych formalności. Jest także dobra wiadomość dla zmotoryzowanych.
W czasie poniedziałkowej, 16 bm. konferencji prasowej w magistracie przedstawiciele rządzącej miastem koalicji poinformowali o zamiarze wprowadzenia nowych ulg w niektórych płatnościach ponoszonych przez mieszkańców. Jedna z nich dotyczyć będzie[paywall] rodzin wielodzietnych i zastępczych, którym samorządowcy planują przyznać 50-procentową zniżkę w należności za wywóz odpadów komunalnych. Kolejna szykowana zmiana dotyczy parkingów, a związana jest z ubiegłorocznym postulatem Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej. Jej członkowie zaproponowali wówczas m.in. obniżenie z 2 do 1 zł opłaty za pierwszą godzinę parkowania. Ponadto sugerowali, aby oprócz niedzieli również w sobotę pozostawienie pojazdu na jednym z ponad 650 miejsc postojowych było darmowe. Pierwszy pomysł doczekał się realizacji. Drugi pozostał bez echa, ale teraz – zgodnie z deklaracją złożoną przez Janusza Hamryszczaka, zastępcę prezydenta – trafi pod obrady radnych i należy przypuszczać, że zyska akceptację większości.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.YOUTUBE.COM - FRONTSIDE - DLACZEGO tekst poniżej
YOUTUBE.COM - FRONTSIDE - DLACZEGO tekst poniżej