– Przy ulicy Obozowej, w pobliżu mostu, rosną trzy spróchniałe wierzby. Takie drzewa stwarzają zagrożenie dla kierowców, bo część nadłamanych gałęzi zwisa nad jezdnią. Natomiast niektóre z nich zdążyły już odpaść i teraz blokują swobodny przepływ wody w potoku. Mimo licznych interwencji żadna z instytucji nie podjęła starań, by usunąć drzewa albo chociaż same gałęzie. Widać pozostaje czekać, aż zdarzy się jakieś nieszczęście.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze