Reklama

Producent „Rancza” kręci w Przemyślu nowy serial [zdjęcia]

14/04/2015 11:33

„Dziewczyny z Ukrainy” to najnowszy serial Studia „A”, producenta m.in. bijącego rekordy popularności „Rancza” emitowanego na antenie TVP. W najbliższych dniach sceny do pierwszego z nich kręcone będą w urokliwych zaułkach Przemyśla, który w filmie zagra Lwów, a przemyślanie wcielą się w lwowian.

Przedstawiciele producenta gościli już w Przemyślu i stwierdzili, że jak żadne inne miasto nadaje się do tego, aby zagrać oddalony od niego o zaledwie 100 kilometrów Lwów. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że opcja „Przemyśla udającego Lwów” wydała się najlepsza nie tylko ze względów finansowych, ale i logistycznych. Zdjęcia do serialu zaplanowano na początku przyszłego tygodnia. Potrwają 2 dni. Mają być kręcone w rejonie ulic przyległych do Rynku.

– Mieszkańcy powinni przygotować się na niewielkie niedogodności – mówi Rafała Porada z Kancelarii Prezydenta Przemyśla. – Prosimy, aby w miarę możliwości nie parkować tam samochodów i bezwzględnie stosować się do poleceń służb porządkowych – dodaje.
W miejscach kręcenia ujęć nastąpi czasowa zmiana znaków drogowych, tablic i szyldów na typowe dla miast za wschodnią granicą.

– Kierowcy, których pojazdy mimo wszystko przypadkowo znajdą się na planie filmowym nie powinni się dziwić, kiedy tablice rejestracyjny ich pojazdów zostaną zastąpione ukraińskimi – wyjaśnia Porada. – Oczywiście będą to specjalne nakładki i nie spowodują żadnych uszkodzeń – precyzuje.

Dzisiaj, 14 bm. o godzinie 14 w Szkole Podstawowej nr 11 w Przemyślu rozpoczą się casting do filmu. Poszukiwane są osoby w wieku od 14 do 70 lat.

– Zależy nam na mieszkańcach tego miasta – informuje Paweł Mantorski, kierownik produkcji „Dziewczyn z Ukrainy”. – Wybrane osoby otrzymają szansę statystowania – dopowiada.

Nowy, 13-odcinkowy serial TVP opowiada o losach 4 lwowianek przyjeżdżających do Warszawy w poszukiwaniu pracy.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xyz - niezalogowany 2015-04-14 17:02:10

    Bedzie jeszcze drugi casting?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-04-14 19:11:55

    Tak , tak , łudżcie  się  / co niektórzy /, że    zostaniecie  "gwiazdkami " lub innymi ciałkami niebieskimi .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kolega - niezalogowany 2015-04-15 09:40:02

    Bazyl i co przyjęli cię ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości