– Przy okazji remontu ulicy Rogozińskiego pragnę zaapelować do władz miasta by, podobnie jak na Wybrzeżu Ojca Świętego Jana Pawła II, zamontować tu progi zwalniające. Obecnie trwa remont, więc samochody jadące z Buszkowic do miasta siłą rzeczy poruszają się trochę wolniej, ale wcześniej, mimo obowiązującego tam ograniczenia do 40 kilometrów na godzinę, pędziły niemal jak po autostradzie. Strach było wypuścić z domu dziecko, bo droga jest na tym odcinku kręta i wąska, więc o wypadek nietrudno.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze