Reklama

Progi zwalniające zagwarantowałyby bezpieczeństwo

30/08/2015 19:03

– Przy okazji remontu ulicy Rogozińskiego pragnę zaapelować do władz miasta by, podobnie jak na Wybrzeżu Ojca Świętego Jana Pawła II, zamontować tu progi zwalniające. Obecnie trwa remont, więc samochody jadące z Buszkowic do miasta siłą rzeczy poruszają się trochę wolniej, ale wcześniej, mimo obowiązującego tam ograniczenia do 40 kilometrów na godzinę, pędziły niemal jak po autostradzie. Strach było wypuścić z domu dziecko, bo droga jest na tym odcinku kręta i wąska, więc o wypadek nietrudno.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama