Reklama

Promocja 35 chorążych w Bieszczadzkim Oddziale SG [ZDJĘCIA]

Wczoraj, 16 bm., w Przemyślu odbyła się uroczysta promocja absolwentów szkolenia w zakresie szkoły chorążych.

Aktu promocji nowo mianowanych chorążych, którzy szkolili się w Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie i w Centralnym Ośrodku Szkolenia SG w Koszalinie, dokonał komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej płk SG dr Piotr Patla. Uroczystość odbyła się w asyście pocztu sztandarowego BiOSG.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości