Wczoraj, 16 bm., w Przemyślu odbyła się uroczysta promocja absolwentów szkolenia w zakresie szkoły chorążych.
Aktu promocji nowo mianowanych chorążych, którzy szkolili się w Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie i w Centralnym Ośrodku Szkolenia SG w Koszalinie, dokonał komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej płk SG dr Piotr Patla. Uroczystość odbyła się w asyście pocztu sztandarowego BiOSG.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze