Reklama

Przebiegli 5 km na rzecz powstającego hospicjum [ZDJĘCIA]

29/09/2019 21:16

W Przemyślu w niedzielne popołudnie (29.09.) odbył się bieg "Przemyska Piątka dla Hospicjum". Wzięły w nim udział 242 osoby.

Dochód z imprezy trafi na wsparcie powstającego w Przemyślu Centrum Hospicyjno - Opiekuńczego BETANIA im. Św. Łazarza.

Pierwsze miejsce w kategorii open mężczyzn zajął Damian Kic z Przemyśla, a wśród kobiet Victoriya Dutkevych ze Lwowa.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dadasda - niezalogowany 2019-09-30 05:04:00

    dsadasdasda

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jack - niezalogowany 2019-09-30 09:04:55

    Damian pierwszy - normalne .Gratuluje !!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Adam - niezalogowany 2019-09-30 11:48:54

    Szczytny cel wspomagać kościół 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama