W Przemyślu w niedzielne popołudnie (29.09.) odbył się bieg "Przemyska Piątka dla Hospicjum". Wzięły w nim udział 242 osoby.
Dochód z imprezy trafi na wsparcie powstającego w Przemyślu Centrum Hospicyjno - Opiekuńczego BETANIA im. Św. Łazarza.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Damian pierwszy - normalne .Gratuluje !!!!
dsadasdasda
Damian pierwszy - normalne .Gratuluje !!!!
Szczytny cel wspomagać kościół