Już w najbliższą niedzielę, 26 maja, w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju wielka dawka hałasu i pozytywnej energii.
Motocyklowa brać spotka się tutaj po raz 16., by wziąć udział w poborze krwi, połączonym z dobrą zabawą. Mili widziani są wszyscy, którzy pragną wesprzeć szczytny cel akcji. Rejestracja dawców już od godziny 9 (będzie możliwa do 15.00), a o g. 10 wystartuje zbiórka krwi.
Jak zwykle podczas „Motoserca” będzie głośno i energetycznie. I nie chodzi bynajmniej wyłącznie o ryk motocyklowych silników, ale też o niemałą dawkę dobrej muzyki, którą zapewnią zespoły: Gama, Kashmir, Fanwaz, Aquarius, WPM, 32 Band. Dla wszystkich goszczących na wydarzeniu, szczególnie najmłodszych, przewidziane są konkursy. Wśród licznych atrakcji także wystawa pojazdów zabytkowych. W imieniu organizatorów (klub motocyklowy Czarna Brygada South-East i Riders of Flames East Part) oraz krwiodawców zrzeszonych w SHDK „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju na wydarzenie zaprasza Janusz Rawski. Tradycyjnie odbędzie się przy współpracy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, a patronować mu będzie wójt gminy Horyniec-Zdrój.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze