Reklama

Przed nami kolejna odsłona „Motoserca”!

Już w najbliższą niedzielę, 26 maja, w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju wielka dawka hałasu i pozytywnej energii.

Motocyklowa brać spotka się tutaj po raz 16., by wziąć udział w poborze krwi, połączonym z dobrą zabawą. Mili widziani są wszyscy, którzy pragną wesprzeć szczytny cel akcji. Rejestracja dawców już od godziny 9 (będzie możliwa do 15.00), a o g. 10 wystartuje zbiórka krwi.

Jak zwykle podczas „Motoserca” będzie głośno i energetycznie. I nie chodzi bynajmniej wyłącznie o ryk motocyklowych silników, ale też o niemałą dawkę dobrej muzyki, którą zapewnią zespoły: Gama, Kashmir, Fanwaz, Aquarius, WPM, 32 Band. Dla wszystkich goszczących na wydarzeniu, szczególnie najmłodszych, przewidziane są konkursy. Wśród licznych atrakcji także wystawa pojazdów zabytkowych. W imieniu organizatorów (klub motocyklowy Czarna Brygada South-East i Riders of Flames East Part) oraz krwiodawców zrzeszonych w SHDK „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju na wydarzenie zaprasza Janusz Rawski. Tradycyjnie odbędzie się przy współpracy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, a patronować mu będzie wójt gminy Horyniec-Zdrój.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/05/2024 11:20
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama