W czwartek, 6 października, o g. 9, na hali sportowej w Łopuszce Wielkiej odbędzie się II Spartakiada Osób Sprawnych Inaczej.
Po zapaleniu znicza olimpijskiego, powitaniu gości i prezentacji zespołów wystąpi zespół Iskierka. Oprócz zmagań sportowych nie zabraknie także występów artystycznych.
Zachęcamy do udziału i kibicowania!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze