SPORT SZKOLNY. Szkoła Podstawowa nr 6 i Przedszkole Miejskie nr 16 w Przemyślu byli organizatorami VII edycji zawodów „Przedszkolaki na start – Olimpiada Przedszkolaka”.
Siódma edycja imprezy zorganizowana została w sali gimnastycznej SP 6 na Kazanowie w Przemyślu. Imprezę współfinansowali: poseł na sejm RP Piotr Tomański i członkowie Stowarzyszenia Rodziców, Nauczycieli oraz Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Przemyślu, zastępca prezydenta miasta Janusz Hamryszczak oraz przemyscy radni: Ewa Sawicka, Tomasz Schabowski, Robert Bal.
Do współzawodnictwa przystąpiły zespoły z przedszkoli: nr 9, 19, dwa zespoły z przedszkola nr 16 oraz dwie reprezentacje przedszkoli prowadzonych przez siostry Felicjanki. Każda drużyna składała się z 12 zawodników. Dzieci rywalizowały ze sobą w różnych dyscyplinach sportowych. Były strzały do bramki, wyścig kretów, rzuty do kosza, bieg z przejściem przez szarfę i inne sportowe zadania. Rozgrywkom towarzyszyły ogromne emocje. Wszystkie grupy, dobrze bawiąc się przy tym, dzielnie walczyły o swoje punkty. Zwycięzcami zostali wszyscy startujący. Jedynie dla sportowych statystyków warto dodać, że 1. miejsce wywalczyła reprezentacja Przedszkola nr 16, zaś drugie i trzecie dzieci z przedszkoli sióstr Felicjanek. Wszyscy uczestnicy sportowych zmagań otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i medale.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze