Reklama

Przekąski bez wyrzutów sumienia

06/01/2016 08:15

Sylwester już za nami, ale karnawał trwa – czekają nas kolejne bale i imprezy. Po świątecznym obżarstwie warto się zastanowić, się co jeść, by kolejny raz nie przeciążyć wątroby.

Oto smaczne i dobrze wyglądające przekąski, po które można sięgać bez wyrzutów sumienia.

Owsiane ciastka


Przepis na nie znajdziemy bez problemu w internecie. Ich skład opiera się głównie na płatkach owsianych, miodzie i ulubionych dodatkach oraz przyprawach. Do stworzenia takich zdrowych ciastek w stylu musli można użyć żurawiny, gorzkiej czekolady, rodzynek, orzechów czy słonecznika. Całość po upieczeniu jest bardzo sycząca i zdrowa. Świetnie również wygląda na stole.

Szaszłyki owocowe


Ta propozycja może zaskoczyć niejednego. Na patyk od szaszłyka nabijamy pokrojone świeże owoce. Może to być np.: banan, kiwi, mandarynka, brzoskwinia, gruszka, świeży ananas czy jabłko. Całość dla lepszego wyglądu można  oblać rozpuszczoną gorzką czekoladą. Czekoladę można również postawić na podgrzewaczu, by każdy mógł sam moczyć w niej owoce.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Weronia - niezalogowany 2016-01-06 11:49:12

    Ja znalazłam w końcu sposób na bezproblemowe odchudzanie. Kilka razy poddawałam się w kuracji i myślałam że już nie uda mi się schudnąć, szukałam jakiejś pomocy w odchudzaniu i znalazłam chyba najbardziej naturalny na rynku preparat figurena slim. Zastosowałam i już po 2 tygodniach widziałam jego wyraźne efekty przyśpieszające spalanie tłuszczu i podkręcające metabolizm.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama