Reklama

Przemyscy antyfaszyści uczcili pamięć poległych w powstaniu warszawskim

Przestawiciele grupy Antyfaszystowski Przemyśl zapalili znicze i złożyli kwiaty przed pomnikiem Orląt Przemyskich.

– Chcemy również podkreślić, że powstanie wymierzone było przeciw hitlerowskiemu okupantowi. Oddaliśmy hołd bohaterom, pamiętając, że ich walka to był przykład romantycznego zrywu, oporu przeciwko faszyzmowi i nazizmowi – mówi przedstawiciel grupy.

– Sprzeciwiamy się wszelkim ruchom totalitarnym, dlatego od niedawna na naszych ulicach można zobaczyć też wlepy przygotowane przez naszych przyjaciół reprezentujących nurt socjalizmu niepodległościowego, na których przekreślony jest symbol zarówno swastyki, jak i sierpa z młotem – zaznacza.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2021-08-04 12:44:51

    Brawo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kisz - niezalogowany 2021-08-05 20:14:18

    Super akcja!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości