Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przemyskiej jednostki kontrolowali 23 listopada prędkość na ul. Lwowskiej w Przemyślu. Około godz. 3, zatrzymali osobowe audi. Po podejściu do samochodu funkcjonariusze zobaczyli roztrzęsionego mężczyznę, który powiedział policjantom, że jego żona właśnie zaczęła rodzić i prosi o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala. Funkcjonariusze zapewnili kierowcy eskortę, dzięki czemu kobieta szybko trafiła pod opiekę specjalistów.
St. asp. Jacek Hankowski i mł. asp. Konrad Baran decyzję podjęli natychmiast. Poinformowali oficera dyżurnego. Włączyli sygnały i towarzyszyli rodzącej do samego szpitala. Dziecko urodziło się po drodze. Zdrowe razem z matką znalazło się pod opieką specjalistów. Policjanci, którzy jako eskorta towarzyszyli przy narodzinach, odwiedzili malucha w szpitalu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ciekaw jestem kto im kazał pójść złożyć kwiaty. Ten który wręcza nie jest tak bardzo uprzejmy jak się przedstawia.
Szkoda, że nie wpadli ma pomysł aby jeden z funkcjonariuszy zasiadł kolo rodzącej i w razie czego uczestniczył w 1pomocy z artykułu wynika że urodziła dzieciątko w samochodzie podczas kiedy to mąż kierował czyli urodziła sama! No ale pewnie nikt nie spodziewał się takiego przebiegu porodu jednak może to jakiś pomysł na przyszłe tego typu akcje!
"Szkoda, że nie wpadli ma pomysł aby jeden z funkcjonariuszy zasiadł kolo rodzącej i w razie czego uczestniczył w 1pomocy z artykułu" polaczkom nigdy nie dogodzi, zawsze sie znajdzie taki polaczek co bedzie mu zle, mogli w ogole odebrac profesjonalnie poród, przeciac pepowine. polski naród taki zły, policja taka zla bo eskortowala kobiete ale nie pomogla jej urodzic w samochozie. tfu
Obaj są doświadczonymi policjantami i mega sympatycznymi osobami.... widocznie ktoś kwita dostał skoro się czepia... no cóż...bywa...przyroda
Ludzie cieszmy się że wszystko zakończyło się szczęśliwie. Ojciec strażak odebrał poród, a policja na sygnałach dowiozła. SUPER więcej takiej współpracy.
Policja znów pokazuje dobra stronę, jebac hejterow!
Brawo Owca, gratulacje dla pacjentki!
Brawo dla policji no i celebryty (owcy)
dostalam.mamdat od tego pana co wrecza kwiaty. byl bardzo wyrozumialy i mily . Gratulacje dla mamusi i zdrowie Jasia
Wspaniali policjanci a nie jak ta Pani z patrolów ki Maziarz co z wyższością patrzy na wszystkich
Ale ciacho z policjanta który wręcza kwiaty..po tym artykule nepewno będzie miał branie na mieście..
Wszystkie panny będą teraz chciały rodzić w jego radiowozie..:)
Henkowski tylko nosa wystawil do zdjecia . A to nosacz z niego
Policjant też człowiek----super że wszystko dobrze się skończyło dziecko zdrowe i mama.....Róże prezenty elegancko ,, -dżentelmen-,, Ci nasi policjanci wspaniali ..
Pomagamy i ochraniamy Takie napisy powinne byc na radiowozach policji jak najpredzej. Jak trzeba to i zpaluja, zakuja w kajdanki itp. taka ich praca, trzeba to zrozumiec. Wiem ze w Polsce szybko ich nie pokochamy ale tam gdzie mieszkam ciesza sie wielkim szacunkiem i zaufaniem spoleczenstwa. Pozdrawiam z USA.
wszystko dobre co się dobrze kończy ! Gratulacje dla szczęśliwych rodziców. Co by nie mówić policjanci podjęli słuszną decyzję, miło że odwiedzili mamę i maluszka w szpitalu :)
Ciekaw jestem kto im kazał pójść złożyć kwiaty. Ten który wręcza nie jest tak bardzo uprzejmy jak się przedstawia.
Szkoda, że nie wpadli ma pomysł aby jeden z funkcjonariuszy zasiadł kolo rodzącej i w razie czego uczestniczył w 1pomocy z artykułu wynika że urodziła dzieciątko w samochodzie podczas kiedy to mąż kierował czyli urodziła sama! No ale pewnie nikt nie spodziewał się takiego przebiegu porodu jednak może to jakiś pomysł na przyszłe tego typu akcje!
Konrad (owca)