Reklama

Przemyska „Czternastka” mistrzem Podkarpacia

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 14 w Przemyślu została mistrzem Podkarpacia w piłce ręcznej w rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Finałowe zawody odbyły się w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wzięły w nim udział cztery ekipy. Oprócz gospodarzy w imprezie zagrały reprezentacje: Szkoły Podstawowej nr 11 Mielec, Szkoły Podstawowej Sióstr Pijarek w Rzeszowie oraz Szkoły Podstawowej nr 1 Sanok. Zespoły rywalizowały „każdy z każdym”.

Podopieczni Piotra Kroczka nie mieli sobie równych. Zdecydowanie wygrali wszystkie spotkania, zostają bezapelacyjnie mistrzami Podkarpacia. Drużynę z Mielca pokonali 13:5, z Rzeszowa 13:2, zaś z Sanok 12:4. Rzucili łącznie 38 bramek, tracąc ledwie 11. Nie ma więc co się dziwić, że zgarnęli także większość nagród indywidualnych. Najwartościowszym zawodnikiem turnieju został Kacper Hajduk, zaś najlepszym bramkarzem – Marcin Hajduk. Jeden laur przypadł gościom. Tytuł „króla strzelców” trafił do rąk Kacpra Rozmusa (SP 11 Mielec), który w trzech pojedynkach rzucił 17 bramek.

Reklama

Drugie miejsce w imprezie zajęli młodzi mielczanie, którzy pokonali w serii rzutów karnych SP Sióstr Pijarek 2:1 (w regulaminowym czasie był remis 14:14). Na najniższym stopniu podium stanęła ekipa z Rzeszowa, która pokonała SP 1 Sanok 6:5.

Mistrzowie Podkarpacia wystąpili w składzie: Bogusz Kasperski, Marcin Hajduk (bramkarze), Gracjan Wrona, Gracjan Wydrzyński, Jarosław Guzdek, Jakub Łukawski, Jakub Kardaś, Wiktor Gaweł, Jakub Janowicz, Jakub Łepski, Szymon Wywrot, Kacper Gołębiowski, Oskar Opałka, Kacper Hajduk, Paweł Ficak i Marek Szott.


fot.Mariusz Godos
Swoich kolegów na parkiecie dopingowała niemal cała szkoła...


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama