Od 1 maja br. Urząd Miejski w Przemyślu nie ma rzecznika prasowego. Zajmująca to stanowisko Agata Czereba złożyła wypowiedzenie z pracy z dniem 30 kwietnia br. O tym, kto zostanie nową osobą od m.in. kontaktów z mediami, zdecyduje najprawdopodobniej prezydent miasta Wojciech Bakun.
Agata Czereba w przemyskim magistracie pracowała od 2017 r. Najpierw w Kancelarii Prezydenta Miasta Roberta Chomy na stanowisku inspektora ds. komunikacji społecznej, od 1 lipca 2019 r. w wydziale promocji i kultury.
16 września 2019 r. została rzecznikiem prasowym, zastępując na tym stanowisku Witolda Wołczyka. Zajmowała się również organizacją konferencji prasowych, obsługą fotograficzną, tworzeniem relacji z uroczystości i imprez oraz ze spotkań włodarza miasta. Była jednym z redaktorów miejskiej strony internetowej oraz połączonego z nią Przemyskiego Serwisu Informacyjnego.
19 marca br. A. Czereba wystąpiła do prezydenta Przemyśla z prośbą o rozwiązanie umowy o pracę z dniem 30 kwietnia br. Na razie nie wiadomo, kto zostanie powołany przez prezydenta W. Bakuna na nowego rzecznika prasowego UM w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze