Reklama

Przemyski magistrat bez rzecznika prasowego

04/05/2021 20:00

Od 1 maja br. Urząd Miejski w Przemyślu nie ma rzecznika prasowego. Zajmująca to stanowisko Agata Czereba złożyła wypowiedzenie z pracy z dniem 30 kwietnia br. O tym, kto zostanie nową osobą od m.in. kontaktów z mediami, zdecyduje najprawdopodobniej prezydent miasta Wojciech Bakun.

Agata Czereba w przemyskim magistracie pracowała od 2017 r. Najpierw w Kancelarii Prezydenta Miasta Roberta Chomy na stanowisku inspektora ds. komunikacji społecznej, od 1 lipca 2019 r. w wydziale promocji i kultury.

16 września 2019 r. została rzecznikiem prasowym, zastępując na tym stanowisku Witolda Wołczyka. Zajmowała się również organizacją konferencji prasowych, obsługą fotograficzną, tworzeniem relacji z uroczystości i imprez oraz ze spotkań włodarza miasta. Była jednym z redaktorów miejskiej strony internetowej oraz połączonego z nią Przemyskiego Serwisu Informacyjnego.

19 marca br. A. Czereba wystąpiła do prezydenta Przemyśla z prośbą o rozwiązanie umowy o pracę z dniem 30 kwietnia br. Na razie nie wiadomo, kto zostanie powołany przez prezydenta W. Bakuna na nowego rzecznika prasowego UM w Przemyślu.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama