Pod koniec listopada br. kilkanaście fabrycznie nowych samochodów przeznaczonych do egzaminowania na kategorię B trafiło do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu.
O tym, że przemyski ośrodek wymienia samochodową flotę, informowaliśmy już w połowie września br. Napisaliśmy wówczas, że minął okres wakacyjny, więc i znacznie większy ruch panuje w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Przemyślu. Żeby poprawić komfort kandydatów na kierowców, przystępujących do egzaminów państwowych na prawo jazdy, szefostwo ośrodka regularnie ulepsza flotę pojazdów[paywall]. Wspólnie z WORD Rzeszów ówczesne szefostwo przemyskiego ośrodka podpisało umowę na dostawę 25 fabrycznie nowych samochodów przeznaczonych do egzaminowania na kategorię B. To najnowsze pojazdy marki Hyundai, model i20. Koszt to ok. 500 tys. zł. Samochody są już własnością przemyskiego WORD, bo dotychczas były dzierżawione.
– To najnowsze pojazdy marki Hyundai i20 w wersji Pure. Mamy nadzieję, że jeszcze bardziej poprawi to komfort zdawania egzaminów państwowych wśród kandydatów na kierowców. Jesteśmy już po pierwszych pozytywnych egzaminach na nowych pojazdach, świeżo upieczonym kierowcom życzymy bezpiecznej i szerokiej drogi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty egzaminacyjnej i szkoleniowej
Reklama
– powiedział pełniący obowiązki dyrektora WORD Przemyśl Mariusz Kołodziej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze