Już 22 maja przemyscy studenci przejmą władzę nad miastem – zapowiadają się dwa dni wypełnione najlepszą muzyką i nieskrępowaną zabawą do białego rana! Na scenie przy dolnej stacji wyciągu narciarskiego wystąpią m.in. Red Lips, VNM, Cztery Kilo Obywatela, DJ Hubertuse – nie może Was tam zabraknąć!
PRZEmyskie Juwenalia tuż-tuż! Tegoroczne święto żaka rozpocznie się już w piatek, 22 maja o godzinie 16.00 na przemyskim Rynku. Tam, zgodnie z tradycją, studenci odbiorą z rąk Prezydenta Miasta klucze do miasta i w kolorowym pochodzie przemaszerują na dolną stacje stoku narciarskiego, przy ulicy Sanockiej - miejsce docelowe imprezy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mam nadzieję, że nie skończą o zaraz po 21.00 czy 22.00... Jak już coś robić to przynajmniej do tej 23.59. No chyba, że po 22.00 wyjdą emeryci z pałami i będą tłuc bawiący się tłum.
Mam nadzieję, że nie skończą o zaraz po 21.00 czy 22.00... Jak już coś robić to przynajmniej do tej 23.59. No chyba, że po 22.00 wyjdą emeryci z pałami i będą tłuc bawiący się tłum.