Dziś przemyscy policjanci, strażnicy miejscy i pracownicy Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej kontrolowali, czy klienci i personel sklepów, kawiarni i restauracji stosują się do obowiązku zakrywania ust i nosa oraz czy pamiętają o zachowaniu 1,5-metrowego dystansu.
Sprawdzano też, czy w sklepach znajdują się odpowiednie oznaczenie przypominające o konieczności zasłaniania ust i nosa oraz czy przy wejściu są dostępne rękawiczki jednorazowe lub środki do dezynfekcji.Służby odwiedziły obiekty w galerii i na Rynku. Podczas kontroli w żadnym z obiektów nie stwierdzono nieprawidłowości.
Przypominamy, że za uchylanie się od zasłąniania ust i nosa grozi mandat w wysokości 500 złotych. Na wniosek policji sąd może nałożyć grzywnę do 5 tys. zł, a sanepid karę do 30 tys. zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A w Aljanie na 3-go Maja byli to tam często nie ma ani płynu odkarzającego nie mówiąc o rękawiczkach jednorazowych.
Ciekawe czy zastępy tych odpowiednich służb pojadą na Kalwarię. Bynajmniej, nie żeby się modlić, ale żeby sprawdzać, kontrolować, karać pielgrzymów, księży, biskupów za nie przestrzeganie restrykcji.
O jak ty dbasz o pielgrzymów, a idziesz bo jak nie to daj sobie spokój .
Kościół jest ponad państwem i koronawirusem.
Nie dbam o pielgrzymów, niech sobie robią co chcą. Tylko nie chciałbym potem takiego zakażonego koroną pielgrzyma spotkać w sklepie, w urzędzie, u lekarza etc.
Debilizm!! Przed wyborami nie trzeba bylo??? Zdjac nie nosic i nie przyjmowac mandatow
Ludzie co sie z Wami porobiło?czy nie macie rozumu? Znacie kogoš kto zmarł? Jest chory? Zacznijcie mysleč i nie pozwólcie sie zastraszyć.
Tak, znam nawet całą rodzinę która chorowała, 3 z nich była pod repiratorem
Powinno być więcej takich kontroli i mandatów. Polska głupi naród i póki nie dostaną kary pieniężnej to się nie nąuczą.
DZIŚ sąd wydał wyrok : Koronawirus w Polsce. Kara za brak maseczki niezgodna z konstytucją?Sprawa miała swój finał w Sądzie Rejonowym w Kościanie. Sędzia odmówiła ukarania mężczyzny, powołując się na art. 31 i 52 konstytucji – dotyczące wolności poruszania się oraz proporcjonalności ograniczania praw i swobód. Więc na jakiej podstawie służby karzą ludzi skoro nie MAJĄ do tego PRAWA??
Do Derja. Znasz. Ok. Ja rownież wiele razy mialem grype. NAWET slyszalem ze ludzie na grype umierali czasem. I co ? zniewalał ktoś przez to ludzkość.
LUDZIE ALE WY JESTESCIE CHORZY NA NIEZNAJOMOSC PRAWA I SŁUCHAJCIE DALEJ CHORYCH RZADZACYCHJAK TRZEBA WAM BEDZIE SIE LECZYC CHYBA NA GŁOWE SZKODA ZE WIRUSEM MYDLA WAM OCZY A ROBIA Z PANSTWA NASZEGO I Z WAS OBYWATELI CIEMNATE KTORA MOZNA WYCIERAC BRUDY SWOJE POWODZENIA W KAGANCACH I DALEJ W SŁUCHANIU BREDNI
MOZE CIEBIE NAUCZA JAK SPRZEDAC ZA OBIETNICE I BREDNIE WIERZ DALEJ I NOS KAGANIEC I JUZ WYJDZ DO SZCZEPIENIE STAN ZAJMIJ KOLEJKE ABY ULECZYLI CIE TYLKO Z CZEGO BO GŁUPOTE NIE ZNA GRANIC POWODZENIA
Żeby te służby tak ochoczo ścigsły bandytów jak ochoczo wyłapują ludzi bez maseczek.
Widzę tu na zdjęciu logo KFC. No to może kilka ciekawostek tudzież nowinek:KORONAWIRUS W ZAKŁADACH DROBIARSKICH. PRODUKCJA WSTRZYMANA, 233 PRACOWNIKÓW ZARAŻONYCH - MONEY.PLZAKAŻONY DRÓB TRAFIŁ DO POLSKI - TVP.INFOYOUTUBE.COM - ZATRUDNIŁEM SIĘ NA FERMIE DROBIU BY ZOBACZYĆ JAK PRODUKUJE SIĘ MIESO
Wielki Odpust tuż tuż niech wszystkie służby jadą i sprawdza przestrzeganie obostrzeń sukces gwarantowany dla po reperowania budżetu państwa a kościołach ani mowy na pewno ojciec R. Zakazał prezesowi
znam kolegę który leży w Łańcucie jeszcze coś...
Biskupów restrykcje nie obowiązują. W pisowskim państwie księża pedofile są bezkarni . Są ponad prawem.
straszna podkarpacka ciemnota...aż strach się bać.....nie nosisz maseczki , bo wiesz lepiej..za to mądrzejsi od Ciebie noszą i chronią właśnie Ciebie .Oczekiwaliby tego samego od Ciebie , ale oczywiście wiesz lepiej, bo nie znasz nikogo kto by zmarł..a ja tak i to dwie osoby bardzo wartościowe i kto wie, czy właśnie nie zmarły przez takiego matoła jak Ty....
Morpheus TV is a fully entertainment-packed Android app using which users can easily watch Free HD Movies and many other things absolutely for free without paying any subscription fee. https://morpheustv.one
Przestrzegaj zasad : maska,rękawice,płyn,odstęp ! bo jutro i ciebie może to dopaść.A służby : karać mandatami .
Tak karać mandatem a najlepiej strzelać na miejscu.Te maseczki to zamordyzm a nie ochrona . Kiedy żydzi też musieli nosić szmate na ramieniu.
Znam kogoś kto jest chory i nic oprócz kataru mu nie jest
Brawo Wy. Czy to jeszcze Polska?
A w Aljanie na 3-go Maja byli to tam często nie ma ani płynu odkarzającego nie mówiąc o rękawiczkach jednorazowych.
Ciekawe czy zastępy tych odpowiednich służb pojadą na Kalwarię. Bynajmniej, nie żeby się modlić, ale żeby sprawdzać, kontrolować, karać pielgrzymów, księży, biskupów za nie przestrzeganie restrykcji.