30 listopada br. był ostatnim dniem pracy prezesa Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. z o.o. Andrzeja Zasadnego. Przeszedł na zasłużoną emeryturę. Obecnie pełniącym obowiązki szefa tej miejskiej spółki jest prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej sp. z o.o. w Przemyślu Zbigniew Czekierda.
Andrzej Zasadny funkcję prezesa zarządu Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. z o.o. pełnił od 1 kwietnia 2017 r. Po czterech latach pracy przeszedł na emeryturę, a za wspomniany okres[paywall] podziękowali mu na spotkaniu prezydent miasta Przemyśla Wojciech Bakun oraz sekretarz miasta Dariusz Łapa.
„Z okazji przejścia na emeryturę proszę przyjąć serdeczne życzenia dobrego zdrowia, pomyślności i szczęścia osobistego. Niech czas zasłużonego odpoczynku od obowiązków zawodowych sprzyja realizacji marzeń i pasji, a każdy następny dzień przynosi radość” – napisał w specjalnym liście W. Bakun.
Od 1 grudnia br. obowiązki prezesa TBS-u pełni prezes miejskiej spółki PGM Zbigniew Czekierda. Najpewniej tylko przez jakiś czas, władze miasta bowiem chcą doprowadzić do fuzji tych dwóch miejskich spółek.
– Prezes Zbigniew Czekierda pracuje obecnie nad przygotowaniem odpowiednich materiałów i dokumentów, potrzebnych do przeprowadzenia tego przedsięwzięcia. Trudno natomiast powiedzieć, kiedy dokładnie do tego dojdzie – stwierdził Witold Wołczyk z Biura Prezydenta Miasta Przemyśla.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze