Janusz Hamryszczak, zastępca prezydenta Przemyśla podczas spotkania z Waldemarem Paluchem, burmistrzem Jarosławia, które odbyło się 16 listopada, podpisał dokument o przystąpieniu do powołanego w Jarosławiu Klastra Ekonomii Społecznej.
Głównym zadaniem stowarzyrzeszenia są wspólne inicjatywy gospodarcze, społeczne i edukacyjne oraz działania rozwijające rynek pracy oraz przedsiębiorczość w powieciej jarosławskim, lubaczowskim, przeworskim i przemyskim. Do KES należy około 40 podmiotów. Głównie z okolic Jarosławia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze