Reklama

Przemyśl dołączył do jarosławskiego Klastra Ekonomii Społecznej

19/11/2015 08:09

Janusz Hamryszczak, zastępca prezydenta Przemyśla podczas spotkania z Waldemarem Paluchem, burmistrzem Jarosławia, które odbyło się 16 listopada, podpisał dokument o przystąpieniu do powołanego w Jarosławiu Klastra Ekonomii Społecznej.

Głównym zadaniem stowarzyrzeszenia są wspólne inicjatywy gospodarcze, społeczne i edukacyjne oraz działania rozwijające rynek pracy oraz przedsiębiorczość w powieciej jarosławskim, lubaczowskim, przeworskim i przemyskim. Do KES należy około 40 podmiotów. Głównie z okolic Jarosławia.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama