Delegacja Przemyśla wzięła udział w odbywającym się od 4 do 6 września we Lwowie IV Polsko-Ukraińskim „Festiwalu Partnerstwa”.
Przemyślanie z prezydentem Robertem Chomą oraz jego zastępcą Januszem Hamryszczakiem zaprezentowali ofertę miasta na stoisku promocyjnym, wzięli udział w panelach dyskusyjnych oraz spotkaniach roboczych, a także wydarzeniach kulturalnych festiwalowego weekendu w partnerskim mieście Przemyśla. We Lwowie pojawili się polscy samorządowcy z innych miast partnerskich Lwowa, a także z samorządów wojewódzkich.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze