Reklama

Przemyśl na Festiwalu Partnerstwa

10/09/2015 12:36

Delegacja Przemyśla wzięła udział w odbywającym się od 4 do 6 września we Lwowie IV Polsko-Ukraińskim „Festiwalu Partnerstwa”.

Przemyślanie z prezydentem Robertem Chomą oraz jego zastępcą Januszem Hamryszczakiem zaprezentowali ofertę miasta na stoisku promocyjnym, wzięli udział w panelach dyskusyjnych oraz spotkaniach roboczych, a także wydarzeniach kulturalnych festiwalowego weekendu w partnerskim mieście Przemyśla. We Lwowie pojawili się polscy samorządowcy z innych miast partnerskich Lwowa, a także z samorządów wojewódzkich.
Organizatorami „Festiwalu Partnerstwa” są: KG RP we Lwowie, Lwowska Państwowa Administracja Obwodowa, Lwowska Rada Obwodowa oraz Lwowska Rada Miejska. Partnerem generalnym festiwalu była Polska Organizacja Turystyczna (a bezpośrednio Polski Ośrodek Informacji Turystycznej w Kijowie), a głównym partnerem artystycznym Stowarzyszenie Artystyczne „DZYGA”.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama