Dwie osi starego mostu kolejowego zostały już z powodzeniem rozsunięte. Kolejnym etapem prac przy przebudowanie ma być stworzenie pomiędzy nimi nowej konstrukcji mostu, po której jeździć będą pociągi.
Przesunięcie zachodniej nitki zabytkowego przemyskiego mostu kolejowego PKP Polskie Linie Kolejowe zaplanowały na czerwiec i nadawno tego dokonano. To kolejny etap prac.
Wcześniej, na przełomie marca i kwietnia br. pracowano przy nitce wschodniej. Wtedy też doszło do historycznej chwili – przęsła rozsunięto, zmieniając na zawsze wygląd wiekowej konstrukcji. Wschodnie zostało umieszczone na nowych podporach i przesunięto je o kilkanaście metrów.
Pomiędzy obiema częściami dawnego mostu mają powstać 2 nowe nitki z przęsłami o klasycznej konstrukcji stalowej. Po ukończeniu prac właśnie po nich będą kursować pociągi.
Prawdopodobnie już za kilka miesięcy.
Z kolei obie zabytkowe nitki PKP PLK ma przekazać: zachodnie miastu (ma zostać zaadaptowana na ciąg pieszo-rowerowy), a wschodnie – rzeszowskiemu urzędowi marszałkowskiemu (planowano np. plenerowe muzeum). Kiedy? Póki co nie wiadomo.
autorka: Aleksandra Nowotyńska
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze