Biegali, pływali, śpiewali i zagrzewali do szczodrości! Podczas 28. finału WOŚP w Przemyślu wolontariusze, darczyńcy, nawet pogoda dopisali. Trwa liczenie każdego grosika z puszek.
Na przemyskich ulicach kwestowało 114 wolontariuszy, w tym sześćdziesięciu czterech ze sztabu nr 5510 przy Młodzieżowym Domu Kultury, którzy nazbierali 70 tysięcy 73 złote oraz czterdziestu pięciu ze sztabu nr 5449 przy Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej, którzy mogą się pochwalić wynikiem 56 tysięcy złotych. Tym razem przemyślanie okazali się hojni i na nowoczesny sprzęt medyczny dla specjalistycznych szpitali dziecięcych przekazali 126 tysiące 73 złote. To rekordowa suma.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A o organizatorach cisza ...Słowa uznania za ich ciężką pracę - frekwencja mówi sama za siebie
''Ruszyła machina - wszyscy w telewizjiBanki i konsorcja, dyrektorzy dziwninastał DZIEŃ DOBROCI !!! góra poltykównajsławniejsi aktorzy, elita muzyków...już na Woronicza są chłopcy z UOP-usam premier wygłosi orędzie do Naroducudowna atmosfera! -jak zebrania AMWAY-aciekawe która wioska najwięcej nazbiera?dorzuć babciu, dorzuć na karetkę !sprzedaj telewizor, tapczan i kozetkęi pięć kołder co przysłała Uniai tak niedługo czeka cię trumna''YOUTUBE.COM - KUKIZ I PIERSI - PAŃSTWO WIELKIEJ POWSZECHNEJ NIEMOCYYOUTUBE.COM - KUKIZ I PIERSI - PAŃSTWO WIELKIEJ
powinno być wielka orkiestra św. przemocy
Wszystko było i zadyma też szeroki wachlarz rozrywki dla każdego
Przecież to Jurek Owsiak organizuje wszystko i on ciężko pracuje, by padł kolejny rekord. Jemu należy się chwała i cześć i Nobel, m.in. z ekonomii, nie wspominając o psychologii czy socjologii.
Po obejrzeniu tych zdjęć wygląda że na przemyskim rynku było tylko KSU i światełko do nieba ? A gdzie reszta artystów , gdzie słowo o organizatorach ? Nie mówiąc już o wstępie # w Przemyślu wolontariusze, darczyńcy, nawet pogoda dopisali. #
A o organizatorach cisza ...Słowa uznania za ich ciężką pracę - frekwencja mówi sama za siebie
''Ruszyła machina - wszyscy w telewizjiBanki i konsorcja, dyrektorzy dziwninastał DZIEŃ DOBROCI !!! góra poltykównajsławniejsi aktorzy, elita muzyków...już na Woronicza są chłopcy z UOP-usam premier wygłosi orędzie do Naroducudowna atmosfera! -jak zebrania AMWAY-aciekawe która wioska najwięcej nazbiera?dorzuć babciu, dorzuć na karetkę !sprzedaj telewizor, tapczan i kozetkęi pięć kołder co przysłała Uniai tak niedługo czeka cię trumna''YOUTUBE.COM - KUKIZ I PIERSI - PAŃSTWO WIELKIEJ POWSZECHNEJ NIEMOCYYOUTUBE.COM - KUKIZ I PIERSI - PAŃSTWO WIELKIEJ
Dobro jest po właściwej stronie.