Reklama

Przemyślanie mieli przy sobie narkotyki. Wpadli przez nerwowe zachowanie

Policjanci zauważyli parę podczas przejazdu ul. Słowackiego. Siedzieli w renault zaparkowanym na terenie starego szpitala i na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać.

Zaciekawieni nietypową (albo bardzo typową) reakcją policjanci postanowili sprawdzić, co jest jej przyczyną. Trafili w punkt, ponieważ z wnętrza pojazdu wydobywał się specyficzny zapach.

Policjanci podejrzewając, że siedzący za kierownicą mężczyzna posiada narkotyki, podjęli kontrolę. Znaleźli susz roślinny, który po badaniu okazał się marihuaną.

Przemyślan: 18-latnią kobietę i 23-latka zatrzymano, a mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ... - niezalogowany 2020-01-24 14:09:53

    I co im dało nasranie w papierach młodym ludziom to tylko buszek 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ziom - niezalogowany 2020-01-24 19:28:11

    Marycha lecznicza to byla. Palilo na terenie szpitala

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    rnj - niezalogowany 2020-01-25 00:00:41

    Wolałbyś aby naćpany kierowca rozjechał kogoś z Twoich bliskich?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości