Policjanci zauważyli parę podczas przejazdu ul. Słowackiego. Siedzieli w renault zaparkowanym na terenie starego szpitala i na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać.
Zaciekawieni nietypową (albo bardzo typową) reakcją policjanci postanowili sprawdzić, co jest jej przyczyną. Trafili w punkt, ponieważ z wnętrza pojazdu wydobywał się specyficzny zapach.
Policjanci podejrzewając, że siedzący za kierownicą mężczyzna posiada narkotyki, podjęli kontrolę. Znaleźli susz roślinny, który po badaniu okazał się marihuaną.
Przemyślan: 18-latnią kobietę i 23-latka zatrzymano, a mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I co im dało nasranie w papierach młodym ludziom to tylko buszek
Marycha lecznicza to byla. Palilo na terenie szpitala
Wolałbyś aby naćpany kierowca rozjechał kogoś z Twoich bliskich?
Palenie buszka to nie ćpanie halooooooo!!!!!!!!!
I co im dało nasranie w papierach młodym ludziom to tylko buszek
Marycha lecznicza to byla. Palilo na terenie szpitala
Wolałbyś aby naćpany kierowca rozjechał kogoś z Twoich bliskich?