Wydarzenie odbyło się w dniu Narodowego Święta Niepodległości. – Chcieliśmy pokazać, że Polska to też kraj ludzi tolerancyjnych i potrafiących dobrze się bawić 11 listopada – mówi jeden z przemyskich aktywistów.
Antyfaszystowskie Street Party rozpoczął się po godzinie 14 na placu Unii Lubelskiej w Warszawie. Maszerującymi towarzyszyło 6 bloków imprezowych: orkiestra bębnów Samba i 5 platform samochodowych z muzyką na żywo. Wśród artystów m. in. Siksa czy raper Miły ATZ.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze