Reklama

Przemyślanie tuż za podium

BADMINTON. W Suwałkach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w badmintonie. Przemyśl reprezentowali badmintoniści UKS „Aktywna Piątka” w składzie: Norbert Świerk, Karol Zawalski, Michał Bienia i Patryk Kordek.

Młodzi przemyślanie w grupie eliminacyjnej zmierzyli się z Mazovią Płock, z którą wygrali 4:1 i Unią Bieruń, której ulegli 1:4. Zajmując 2. miejsce w grupie, UKS „Aktywna Piątka” wywalczyła awans do półfinału, gdzie ich rywalem był zespół Hubertusa Zalesie Górne. Po bardzo zaciętym meczu, w którym wszystkie pojedynki rozstrzygały się w trzech setach, przemyślanie ulegli 1:3, zajmując tym samym 4. miejsce w Polsce.

Trzeba koniecznie dodać, że przemyska ekipa była najmłodsza z grona pierwszej czwórki, co daje podstawy do walki o złoty medal w przyszłym roku, oczywiście pod okiem trenerów Dariusza Stańko i Tomasza Zawaskiego. Za naszym pośrednictwem UKS „Aktywna Piątka” dziękuje UM Przemyśla, firmie Sarafis i Alior Bank, bez których wyjazd na tę imprezę byłby niemożliwy.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama