BADMINTON. W Suwałkach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w badmintonie. Przemyśl reprezentowali badmintoniści UKS „Aktywna Piątka” w składzie: Norbert Świerk, Karol Zawalski, Michał Bienia i Patryk Kordek.
Młodzi przemyślanie w grupie eliminacyjnej zmierzyli się z Mazovią Płock, z którą wygrali 4:1 i Unią Bieruń, której ulegli 1:4. Zajmując 2. miejsce w grupie, UKS „Aktywna Piątka” wywalczyła awans do półfinału, gdzie ich rywalem był zespół Hubertusa Zalesie Górne. Po bardzo zaciętym meczu, w którym wszystkie pojedynki rozstrzygały się w trzech setach, przemyślanie ulegli 1:3, zajmując tym samym 4. miejsce w Polsce.
Trzeba koniecznie dodać, że przemyska ekipa była najmłodsza z grona pierwszej czwórki, co daje podstawy do walki o złoty medal w przyszłym roku, oczywiście pod okiem trenerów Dariusza Stańko i Tomasza Zawaskiego. Za naszym pośrednictwem UKS „Aktywna Piątka” dziękuje UM Przemyśla, firmie Sarafis i Alior Bank, bez których wyjazd na tę imprezę byłby niemożliwy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze