Reklama

Przemyślanin: Zniwelujcie wgłębienie na skrzyżowaniu

27/08/2015 13:00

– Chciałbym zwrócić uwagę na problem występujący na skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej z Kamiennym Mostem. Występuje tam pewne wgłębienie w jezdni i nie wiedzieć czemu, teren nie jest niwelowany. Rozumiem, że według odpowiedzialnych za drogi służb wspomniane wgłębienie ma pełnić dwie ważne funkcje: w czasie deszczu, za sprawą wody rozpryskującej się pod naciskiem kół jadących samochodów, oferować stojącym na przejściu pieszym darmową kąpiel, a kierowcom niezapomniane przeżycia off-roadowe.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama