– Chciałbym zwrócić uwagę na problem występujący na skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej z Kamiennym Mostem. Występuje tam pewne wgłębienie w jezdni i nie wiedzieć czemu, teren nie jest niwelowany. Rozumiem, że według odpowiedzialnych za drogi służb wspomniane wgłębienie ma pełnić dwie ważne funkcje: w czasie deszczu, za sprawą wody rozpryskującej się pod naciskiem kół jadących samochodów, oferować stojącym na przejściu pieszym darmową kąpiel, a kierowcom niezapomniane przeżycia off-roadowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze