Szesnastoletnia miss Lata 2016 Sabina Szkółka, absolwentka Gimnazjum nr 3 w Przemyślu, opowiada o swoich ogólnopolskich sukcesach.

Co czujesz po bardzo udanym dla siebie konkursie na miss?
Sabina Szkółka: – Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyniku, rozpiera mnie energia, która daje motywację do dalszego działania.
Czy jest to twój największy sukces?
– Moim pierwszym sukcesem było zdobycie w czerwcu tytułu „Miss Internetu województwa świętokrzyskiego” , następnie w lipcu zostałam wytypowana na wicemiss lata 2016. Z obu sukcesów jestem bardzo zadowolona.
Czy trudno jest zostać miss?[paywall]
– Najważniejsze jest dobre podejście do sprawy: pewność i wiara w siebie. Trzeba wyrzucić z głowy myśli: „nie uda mi się”, „nie dam rady”. W takich konkursach przydaje się także trochę szczęścia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ona to na prawdę jest piękna! Oczy w dwie strony i to ta nahpiekniejsza :)
Piękna dziewczyna zgadzam się z wynikiem jury, naturalna z uśmiechem na twarzy oby więcej sukcesów zdobywała
Byłbyś/byłabys na pewno 100 razy lepszy/a (:
Komu to służy ??????????
Ona to na prawdę jest piękna! Oczy w dwie strony i to ta nahpiekniejsza :)
Najpiękniejsza *