Reklama

Przemyślanka wybrana miss Lata 2016!

31/07/2016 15:21

Szesnastoletnia miss Lata 2016 Sabina Szkółka, absolwentka Gimnazjum nr 3 w Przemyślu, opowiada o swoich ogólnopolskich sukcesach.


fot.Miłosz Wilgucki

Co czujesz po bardzo udanym dla siebie konkursie na miss?

Sabina Szkółka: – Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyniku, rozpiera mnie energia, która daje motywację do dalszego działania.

 

Czy jest to twój największy sukces?

– Moim pierwszym sukcesem było zdobycie w czerwcu tytułu „Miss Internetu województwa świętokrzyskiego” , następnie w lipcu zostałam wytypowana na wicemiss lata 2016. Z obu sukcesów jestem bardzo zadowolona.

 

Czy trudno jest zostać miss?[paywall]

– Najważniejsze jest dobre podejście do sprawy: pewność i wiara w siebie. Trzeba wyrzucić z głowy myśli: „nie uda mi się”, „nie dam rady”. W takich konkursach przydaje się także trochę szczęścia.


Miłosz Wilgucki
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    uytre - niezalogowany 2016-08-01 09:01:40

    Komu to służy ??????????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Anonim - niezalogowany 2016-08-01 09:13:19

    Ona to na prawdę jest piękna!  Oczy w dwie strony i to ta nahpiekniejsza :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Anonim - niezalogowany 2016-08-01 09:13:57

    Najpiękniejsza *

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości