Burmistrz Przeworska Leszek Kisiel podpisał wraz z samorządowcami kilkunastu podkarpackich gmin list intencyjny w sprawie utworzenia Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej. Projekt ma być realizowany przez samorząd województwa w partnerstwie z gminami.
Podmiejska Kolej Aglomeracyjna pozwoli na szybszy dostęp do stolicy regionu m.in. mieszkańcom powiatu przeworskiego i jarosławskiego. W ramach projektu zostanie rozbudowane zaplecze techniczne. Powstaną nowe przystanki kolejowe, a stare zostaną odnowione. W realizacji mają również uczestniczyć Polskie Linie Kolejowe.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ferenc tylko zapomniał guzika zapiąć .Wolał pochwalić się czerwonym krawatem.
Brawo Panowie elegancko ubrani
Ferenc tylko zapomniał guzika zapiąć .Wolał pochwalić się czerwonym krawatem.