Reklama

Przeworsk zainteresowany powstaniem Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

11/01/2016 18:46

Burmistrz Przeworska Leszek Kisiel podpisał wraz z samorządowcami kilkunastu podkarpackich gmin list intencyjny w sprawie utworzenia Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej. Projekt ma być realizowany przez samorząd województwa w partnerstwie z gminami.

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna pozwoli na szybszy dostęp do stolicy regionu m.in. mieszkańcom powiatu przeworskiego i jarosławskiego. W ramach projektu zostanie rozbudowane zaplecze techniczne. Powstaną nowe przystanki kolejowe, a stare zostaną odnowione. W realizacji mają również uczestniczyć Polskie Linie Kolejowe.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    j - niezalogowany 2016-01-12 06:07:06

    Brawo Panowie elegancko ubrani

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    P.K - niezalogowany 2016-01-12 21:29:37

    Ferenc tylko zapomniał guzika zapiąć .Wolał pochwalić się czerwonym krawatem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama