W Radymnie rozegrany został II Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego.
Zawodnicy rywalizowali na dystansie 9 rund, 15 minut na zawodnika. W kategorii open wystartowało łącznie 25 osób. Najlepszym okazał się Tomasz Kojder z Gambitu Przeworsk, który zdobył 8 pkt. Drugie miejsce zajął Tomasz Pańczak z Polonii Przemyśl z dorobkiem 6,5 pkt, zaś trzecie Janusz Dyrkacz z MKS Kańczuga z wynikiem 6,5 pkt.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze