Reklama

Przeworszczanin najlepszy w szachowej rywalizacji

W Radymnie rozegrany został II Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego.

Zawodnicy rywalizowali na dystansie 9 rund, 15 minut na zawodnika. W kategorii open wystartowało łącznie 25 osób. Najlepszym okazał się Tomasz Kojder z Gambitu Przeworsk, który zdobył 8 pkt. Drugie miejsce zajął Tomasz Pańczak z Polonii Przemyśl z dorobkiem 6,5 pkt, zaś trzecie Janusz Dyrkacz z MKS Kańczuga z wynikiem 6,5 pkt.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama