Byłemu pracownikowi banku przedstawiono kilkanaście zarzutów. Przywłaszczył on sobie 270 tys. zł.
34-letni mężczyzna był kasjerem w jednym z leżajskich banków. Wykorzystując możliwość bezpośredniego dostępu do dokumentów oraz gotówki, przez kilka miesięcy okradał klientów banku.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku przeprowadzili postępowanie i zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie 16 zarzutów dotyczących osiągnięcia korzyści majątkowej.
Mężczyzna przyznał się do zarzutów i dobrowolnie poddał się karze. Kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności za takie przestępstwo. Sprawą zajmie się sąd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze