Reklama

Przez kilka miesięcy okradał klientów banku. Przywłaszczył 270 tys. zł

04/03/2016 12:45

Byłemu pracownikowi banku przedstawiono kilkanaście zarzutów. Przywłaszczył on sobie 270 tys. zł.

34-letni mężczyzna był kasjerem w jednym z leżajskich banków. Wykorzystując możliwość bezpośredniego dostępu do dokumentów oraz gotówki, przez kilka miesięcy okradał klientów banku.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku przeprowadzili postępowanie i zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie 16 zarzutów dotyczących osiągnięcia korzyści majątkowej.

Mężczyzna przyznał się do zarzutów i dobrowolnie poddał się karze. Kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności za takie przestępstwo. Sprawą zajmie się sąd.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama