Reklama

Przeżyli ze sobą 50, a nawet 60 lat lat

16/11/2017 15:30

Dwie pary, które przeżyły razem 60 lat i jedna obchodząca 50-lecie małżeństwa zostały uhonorowane medalami przyznawanymi przez Prezydenta RP. Odznaczenia odebrali w przeworskim ratuszu z rąk Leszka Kisiela, burmistrza Przeworska oraz Bogusława Dulibana, kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.

Odznaczenia odebrali w przeworskim ratuszu z rąk[paywall] Leszka Kisiela, burmistrza Przeworska oraz Bogusława Dulibana, kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. 

Złote gody obchodzili Władysława i Stanisław Sabarowie. Starszy o 10 lat staż małżeński świętowali Anna i Franciszek Mroszczykowie oraz Wiesława i Jan Strączkowie. Pani Wiesława nie mogła być na uroczystości. Przeszkodziła jej choroba.

Spotkanie odbyło się w rodzinnej atmosferze i było okazją do wspomnień, ale też rozmów o sprawach bieżących.

Reklama

Przyłączamy się do życzeń i gratulacji skierowanych do jubilatów.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama